Каталог мережива

Як прикрасити сукню мереживом

Категорії
Зміст
  1. Як підібрати мереживо для сукні?
  2. Як оновити одяг за допомогою мережива?
  3. Прикрашаємо верх сукні
  4. Прикрашаємо низ сукні
  5. Варіанти, як можна застосовувати мереживо для декору сукні

Будь-яка жінка погодиться, що в її гардеробі знайдеться кілька суконь, які втратили свою актуальність – вийшли з моди або просто набридли своїй господині. Попрощатися з цими речами не завжди легко. Найкраще спробувати повернути застарілим речам колишню привабливість. В цьому випадку на допомогу прийде мереживо. Воно стане гідною окрасою будь-якого вбрання – від святкової до повсякденної сукні. 

Як підібрати мереживо для сукні?

Існує величезна різноманітність мереживних матеріалів. Вони відрізняються нанесенням візерунка, густиною, натуральністю. Мереживо слід вибирати, враховуючи основний матеріал сукні та його фасон:

  • Мереживо 3D. Відрізняється об'ємною рельєфною поверхнею. Мереживо складається з великих і дрібних візерунків, які ніби вирізані вручну. Такі об'ємні елементи зроблять вбрання складніше та благородніше. Як правило, мереживо 3D застосовують для декорування вечірніх та весільних суконь шляхом нанесення об'ємного візерунка на основну тканину. З такого мережива часто виготовляють мантії та накидки. Великі елементи 3D мережива можна вирізати та прикрашати сукню фрагментами.
  • Макраме. Ідеальне мереживо для декорування готових суконь. Вузькі стрічки макраме сплетені з натуральних бавовняних ниток. Мереживо зручне при шитті і легко кріпиться до основної тканини сукні.
  • Сутажне мереживо. Малюнок мережива ніби створений із шнурків. Найчастіше елементи такого мережива вирізають і використовують як аплікацію для прикраси суконь.
  • Шантільї. Найтонші практично невагомі мережива приваблюють своїм складним візерунком. Розкроїти таке мереживо - непросте завдання (воно часто обсипається). Зручніше працювати з цілісним відрізом матеріалу. Шантильї використовують для подовження подола, створення повноцінних нарядів, декорування комірів та рукавів.

Як оновити одяг за допомогою мережива?

Мереживо заслужено вважають найжіночнішим і витонченим різновидом декору жіночого одягу. Багато іменитих дизайнерів часто використовують мереживні мотиви для створення модних колекцій.

За допомогою мережива можна швидко і ефектно перетворити будь-яке вбрання.

Прикрашаємо верх сукні

Щоб привернути до себе погляди і зробити сукню воістину трендовою, можна використовувати мереживо у верхній частині наряду. Найлегший метод – пришити мереживну смужку поверх основного матеріалу. Мереживну вставку можна розмістити в області ліфа, на спинці, в зоні декольте.

Мереживні вставки можна розташовувати не тільки поверх матеріалу сукні, але і вшити смужки мережива по швах виробу або прикріпити внахлест. Навіть тонка смужка мережива додасть сукні ошатності.

Цікаво виглядають вставки мережива на манжетах сукні та по лінії рукава. Смужку мережива можна пришити до рукава вертикально чи горизонтально. Якщо хочете додати образу загадковість, доповніть сукню легкою вставкою в спинці.

При декоруванні верхньої області сукні слід звертати увагу на мікс відтінків та фактур. Наприклад, для легких літніх суконь підійде мереживо з такого ж прозорого повітряного матеріалу. Безпрограшний варіант – прикрасити мереживною сукнею з однотонного матеріалу. Незвичайно виглядає контрастний тандем кольорів мереживної тканини та сукні.

Якщо хочете значних перетворень, можна верх сукні повністю замінити мереживом – сьогодні без проблем можна знайти широкі мереживні полотна або використати гіпюрову тканину.

Мереживо допоможе створювати оптичні ілюзії - візуально звузити талію і виділити груди, розташувавши тонке мереживо на основному матеріалі у вигляді пісочного годинника.

Прикрашаємо низ сукні

Декорування сукні в області подола – простий та ефективний спосіб змінити фасон вбрання. Розташувавши мереживо в нижній частині спідниці, можна не тільки оновити сукню, але й значно збільшити її довжину.

Найбільш популярний варіант - мереживна смужка на подолі. Більш складне рішення – додаткова нижня спідниця з мережива. Мереживо на кілька сантиметрів виглядатиме з-під основного матеріалу сукні – це надасть образу кокетства та грайливості. 

Варіанти, як можна застосовувати мереживо для декору сукні

Ми зібрали кілька корисних порад, які допоможуть вам при декоруванні сукні:

  • Сукня "Футляр" для офісу. Якщо хочете зробити фасон цікавим, мереживо – найдієвіший спосіб. Пам'ятайте, що ваша сукня офісна - потрібно з обережністю застосовувати мереживні вставки, щоб вбрання не виглядало зайво вульгарним і кокетливим. Простий варіант – нашити на основний матеріал сукні широку мереживну стрічку контрастного відтінку. Вона може розташовуватись горизонтально або вертикально. Якщо ви невисокого зросту, краще розташувати мереживо вертикально. Горизонтальні лінії візуально повнять, поздовжні – витягують силует і додають зросту.
  • Плаття "Сорочка". У такий фасон можна легко вшити мереживо. Для цього спереду достатньо вирізати фрагмент основного матеріалу і пришити вставку мережива.
  • Мереживні рукава. Відмінний варіант, щоб змінити фасон плаття. На рукавах достатньо вирізати фрагменти основного матеріалу (акуратно по вертикальних лініях), в зону вирізу вшити мереживну стрічку.
  • Комір. Якщо сукня має такий елемент, потрібно вирізати мереживо по контуру коміра і зафіксувати нитками мереживну тканину на основному матеріалі. Якщо плаття без коміра, його можна створити з мережива. Знайдіть відповідний ескіз комірця, розпакуйте його і по контуру виріжте мереживну тканину. Отриманий декор закріпіть на щільній тканинній основі. Такий комір можна прикріпити до сукні, блузи або светра.
  • Мереживо на спинці або декольте. Якщо сукня має декольте, її можна освіжити легкою мереживною вставкою. Пришивши мереживо на декольте у верхній зоні сукні, ви оновите образ, передасте поряд загадковість. Не менш елегантно виглядатиме виріз на спинці, закритий повітряним мереживом.

Прикрашати мереживом сукні нескладно, якщо знати основні секрети. Заздалегідь запасіться терпінням, придбайте всі необхідні інструменти, продумайте гаму відтінків.



Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*